TÜRK-ERMENİ KONUSUNU ARAŞTIRMA VAKFI

Bağış Talebinin Gerekçesi

Vakfımız 100 yıldan fazladır devam eden Ermeni Diyasporasının soykırım iddialarının asılsız olduğunu ortaya koymak için Ermenilerin yalanlayamayacağı başta kendi kaynakları olmak üzere İngiliz, Fransız ve Amerikan kaynaklarını kullanarak bilimsel araştırmalar yapmak ve Türk tarafının ofansif tezini hazırlamak için kurulmuştur. Yine hazırladığı bu tezi yapacağı her türlü yayınla öncelikle ülkemizde devamında ise tüm dünyada kabul ettirmek istemektedir. 

Ermeni Diyasporası 100 yıldan fazladır büyük paralar harcayarak 34 ülkede  asılsız soykırım iddialarını kabul ettirmiş hatta aleyhimizde parlamento kararı bile aldırmıştır. Eğer bir şeyler yapmazsak yakında tüm dünyada soykırımcı olarak anılmamız ve altından kalkamayacağımız büyük tazminatlar ödemek zorunda kalmamız işten bile değildir. 

TEKAR Vakfı planladığı çalışmaları tamamladığında ve tüm dünyaya duyurduğunda artık asılsız soykırım iddialarının basit bir yalandan ve iftiradan ibaret olduğu anlaşılacaktır. Ancak yapılması planlanan çalışmaların, Vakfımızın imkanları ile gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Ermeni Diyasporası soykırım iddialarını bütün dünyaya kabul ettirmek için büyük paralar harcamaktadırlar. Vakıf olarak Ermeni Diyasporası ile gerektiği gibi mücadele edebilmek ancak devletimiz ve milletimizin büyük desteği ile mümkündür. 

Copyright © Tekar Vakfı 2023. Web Design Software